a toto je můj příběh

Ahoj, jmenuji se Kristína a mimo jiné jsem máma, manželka, podnikatelka, věčná optimistka, grafička a tvůrkyně prvního deníku pro miminka Můj příběh.

S myšlenkou vytvořit elegantní vzpomínku na dětství v podobě vzpomínkové knihy jsem si pohrávala velmi dlouho. Nemohla jsem totiž najít žádnou, která by byla minimalistická, bez zbytečných otázek a kreseb a s dostatečným prostorem pro vlastní tvoření a kreativitu. A najít něco, kde nechybí lehká dávka humoru a nadhledu? To bylo nemožné!

Na dětské knížce jsem začala pracovat ještě než se mi narodil syn Matyáš. Záměr byl jasný. Promyšlená a inspirativní kniha pro miminko, která bude vypadat dobře na poličce a vydrží celý život. První deník, který umožní zaznamenat zážitky, na kterých vám záleží nejvíc, takový, který si můžete vytvořit podle sebe, a přitom v něm nechat odrážet lásku, život, radost a každodenní zážitky.

Můj příběh je kniha, kterou si přitáhnete k hrudi, když pocítíte nutkání ponořit se zpět do začátků. Kniha, kterou položíte na postel vaší puberťačky poté, co měla těžký den. Kniha pro tátu, který je v tom nový. Pro pár, který právě řekl ano adopci, pro ženu, která je na to všechno sama nebo pro babičku, jež musela převzít vedení a chopit se rodičovské role.

Mám nesmírnou radost z toho, že si  Můj příběh vybíráte pro zachycení palety života vašich nejmilejších.

Děkuji vám za to!